Schooljaar 2025-2026
April
De groene groep heeft zich in de school laten zien.
Tijdens de weken van Azaria (wanneer wij ons richten op samen werken en elkaar helpen) hielpen we in de tuin en met het versieren van de bouwplaats naast onze school.
Later verzorgden de leerlingen een toneelstuk over een ridder zonder billen, een draak en een stoere prinses.
Tijdens de koningsspelen lieten zij zich zien als voorbeeld-dansers op het bordes van school. De jongeren leerlingen hadden steun aan hen bij het dansen van de koninsspelendans.


Oktober
Samih is bij ons gekomen van een andere school.
Meester Paul kwam ook van een andere school.
Voor de meeste kinderen is dit hun zesde leerjaar, voor sommige kinderen hun zevende.
De kinderen van leerjaar 7, die dat aankunnen en willen, mogen soms ook themalessen volgen in de paarse groep (7 / 8).
Wij werken met het thema: dieren.
Op de verjaardagskalender zie je wat onze lievelingsdieren zijn.
En we vragen ons af:
Waar zijn de dieren goed in, wat zijn hun talenten?
Is dat iets wat wij ook goed kunnen, of talent voor hebben?
Wat je goed kan, is niet per se je talent. Van een talent word je zelf vooral blij. Je krijgt er energie van, om daarmee bezig te zijn.
